Obavijesti iz općine

Visok vodostaj rijeke Mure

Rijeka Mura poziva na oprez. Obavještavamo vas da su dijelovi rukavaca rijeke Mure poplavili prilaz skeli u Žabniku, pa vas molimo da svoj posjet odgodite u vrijeme kada će prilaz biti siguran. Granični prijelaz Sveti Martin nas Muri je također zatvoren za sav promet.

Edukativna radionica “Igrajmo se EKO”

U nedjelju 10. lipnja 2018. godine organiziramo kreativno – edukativnu radionicu “Igrajmo se EKO”. Okupljanje je u 8:45 sati kod najsjevernije točke u Žabniku, a zatim u 9:00 sati zajedno odlazimo na obližnje punktove na kojima ćemo se igrati, istraživati i zabavljati u prirodi.
Prijavite se do 31.05.2018. godine!
Veselimo se zajedničkom druženju!

(Za prijave i ostala pitanja dostupni smo na dolje navedenim kontaktima. Kod prijave molimo dostavite ime, prezime i datum rođenja djeteta te ime, prezime i broj telefona roditelja/skrbnika)

U LIPNJU OPĆINA POSTAJE JEDAN OD DOMAĆINA SVJETSKOG RIBOLOVNOG PRVENSTVA

Najbolji svjetski ribolovci, veterani i invalidi natjecat će se u ovom našem lijepom kraju. Očekujemo oko 37 reprezentacija iz 26 zemalja svijeta. Bit će ovo jedna prekrasna promocija Međimurja i Hrvatske– kazao je predsjednik Saveza sportskih ribolovnih društava Međimurske županije Zoran Pfeifer. Na natjecanjima će ukupno sudjelovati oko 400 natjecatelja, a samo natjecanje održat će se u Žabniku, Podturnu i Selnici. Program otvaranja prvenstva organizirat će se u Murskom Središću. U Termama Sveti Martin tom prigodom očekuju oko 2000 noćenja.