[ODLUKA] O FINANCIRANJU PROGRAMA/PROJEKATA UDRUGA, JAVNIH POTREBA OPĆINE SVETI MARTIN NA MURI ZA 2018. GODINU

[NATJEČAJ] Javni natječaj za prijam u službu
6. travnja 2018.
Županija osigurala 200.000 kuna za izgradnju doma kulture
26. travnja 2018.
Prikaži sve novosti

[ODLUKA] O FINANCIRANJU PROGRAMA/PROJEKATA UDRUGA, JAVNIH POTREBA OPĆINE SVETI MARTIN NA MURI ZA 2018. GODINU

Odluka o financiranju programa/projekta udruga, javnih potreba Općine Sveti Martin na Muri za 2018. godinu. Temeljem prijedloga odluke povjerenstva za provedbu javnog poziva i ocjenjivanja programa/projekta koje provode udruge o financiranju sukladno godišnjem planu javnih natječaja,poziva i drugih programa financiranja projekata i programa organizacija civilnog društva u 2018. godini iz proračuna Općine Sveti Martin na Muri za 2018. godinu sukladno javnom pozivu za financiranje programa/projekata udruga u 2018. godini, utvrđuje se odluka o odobravanju financijskih sredstava.

Isplate iz proračuna
Skip to content