Dodjela godišnje nagrade prof. dr. Marijan Hanžeković za 2020. godinu.

Do 28. veljače prijavite zaslužne Međimurke i Međimurce za prestižnu Nagradu „Zrinski“!
17. siječnja 2020.
Kros utrka Svetomartinska Mura, 20.03.2020.
26. veljače 2020.
Prikaži sve novosti

Dodjela godišnje nagrade prof. dr. Marijan Hanžeković za 2020. godinu.

Pravo prijave radova u kategoriji redovite nagrade imaju hrvatski i strani državljani. Za studentsku nagradu radove imaju pravo poslati studenti preddiplomskog i diplomskog studija u zemlji i inozemstvu. U obje kategorije dopušteno je suautorstvo – u tom se slučaju nagrada dijeli.

Natječaj je javan, a radovi se predaju pod zaporkom. Autori moraju na radu upisati zaporku i kategoriju nagrade za koju se natječu (redovita ili studentska), a uz rad priložiti zapečaćenu omotnicu u kojoj se nalazi popunjena prijavnica i životopis autora.

Svi natjecatelji moraju zadovoljiti propisane uvjete.

Rok za predaju radova je 1. lipanj 2020.

http://zaklada.ijf.hr/hr/natjecaj/

Isplate iz proračuna
Skip to content