JAVNI NATJEČAJ za prijam u službu na neodređeno vrijeme u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Martin na Muri

Načelnik Martin Srša priredio prijem za mlade vrtićarce iz DV Smješko
2. lipnja 2022.
Javni natječaj za dodjelu poticaja za uređenje nekretnina na području Općine Sveti Martin na Muri u 2022. godini
3. lipnja 2022.
Prikaži sve novosti

JAVNI NATJEČAJ za prijam u službu na neodređeno vrijeme u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Martin na Muri

Javni natječaj za prijam u službu na neodređeno vrijeme u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Martin na Muri.

Raspisuje se natječaj za prijam službenika u službu na neodređeno vrijeme u Jedinstveni upravni odjel Općine Sveti Martin na Muri za sljedeće radno mjesto: REFERENT ZA FINANCIJE I PRORAČUN – 1 izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, uz obavezni probni rad od 3 mjeseca.

Osoba koja se prijavljuje na natječaj mora ispunjavati opće uvjete za prijam u službu, propisane člankom 12. stavka 1. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi, te posebne uvjete za prijam u službu.

Opći uvjeti za prijam u službu: 1. punoljetnost 2. hrvatsko državljanstvo 3. zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta. Posebni uvjeti za prijam u službu: 1. viša ili srednja stručna sprema ekonomskog ili drugog odgovarajućeg smjera, 2. najmanje 2 godine radnog iskustva na odgovarajućim poslovima, 3. položen državni stručni ispit, 4. vozačka dozvola B kategorije, 5. poznavanje rada na računalu.


 

Referent za financije i proračun

pdf

Pravilnik o unutarnjem redu Sveti Martin na Muri

Veličina: 651.03 KB
Dodano datuma: 02.06.2022
pdf

Odluka o imenovanju Povjerenstva za provedbu natječaja

Veličina: 371.73 KB
Dodano datuma: 02.06.2022
pdf

Natječaj za referenta za financije i proračun

Veličina: 210.41 KB
Dodano datuma: 02.06.2022
Isplate iz proračuna
Skip to content