Natječaj za dodjelu godišnje nagrade Zaklade prof. dr. Marijan Hanžeković za 2022. godinu.

[MAROF] Kad se vrijedne ruke slože…
18. ožujka 2022.
Obavijest korisnicima usluge Murs-ekoma
29. ožujka 2022.

Na natječaj se prijavljuju radovi s područja ekonomike javnog sektora, a nagrada se dodjeljuje u dvije kategorije:

• redovna nagrada, koja se sastoji od diplome, medalje i iznosa od 50.000 kn bruto
  • studentska nagrada, koja se sastoji od diplome i iznosa od 15.000 kn bruto.

Bili bismo zahvalni ukoliko biste proslijedili ovu poruku i svojim kolegama koji bi mogli biti zainteresirani. ROK ZA PREDAJU RADOVA JE 1. LIPNJA 2022.

Detaljnije informacije o Zakladi, uvjetima i kriterijima natječaja te online prijava na natječaj mogu se pronaći na https://zaklada.ijf.hr/hr/.