NK Osijek na pripremama u Termama Sveti Martin na Muri, dobrodošlicu zaželio načelnik općine Martin Srša

BESPLATNO preuzmi smeđu kantu
17. lipnja 2021.
Učenici i mentorice sudionici državnih natjecanja na prijemu kod načelnika
23. lipnja 2021.
Prikaži sve novosti

NK Osijek na pripremama u Termama Sveti Martin na Muri, dobrodošlicu zaželio načelnik općine Martin Srša

Viceprvaci države nogometaši NK Osijek doputovali su u Terme Sveti Martin na Muri na 12 dnevne pripreme uoči predstojeće sezone. U ime Općine Sv.Martin na Muri dobrodošlicu svim nogometašima i stručnom stožeru na čelu sa šefom stožera Nenadom Bjelicom zaželio je općinski načelnik Martin Srša. Načelnik im je zaželio ugodan boravak u našoj Općini, da se dobro pripreme te da ponesu lijepe uspomene iz Sv.Martina na Muri.


NK Osijek na pripremama u Termama Sveti Martin na Muri, dobrodošlicu zaželio načelnik općine Martin Srša

Isplate iz proračuna
Skip to content