Svetomartinske mažoretkinje – održan Mažoret Kamp „Marti“

03.09.2023.

Plesni studio „Marti“ Svetomartinske mažoretkinje održale svoj prvi mažoret kamp pod nazivom „Mažoret kamp Marti“.

U dva dana preko 100 prijavljenih sudionika mažoret kamp je bio prava prilika za mlade talente da uče i istovremeno usavrše svoje mažoretske vještine i znanja. Kako saznajemo od voditeljice Svetomartinskih mažoretkinja Stanke Kutnjak – 1. Mažoret kamp bio je pun pogodak za djevojčice koji su po prvi puta iskusile i isprobale razne mažoret vještine, pod vodstvom seniorka koje su u ovom plesu više od 10 godina.

Veliko hvala mamama Claudia i Petra te Brigita koje su se pobrinule za hranu, te su pripremale ukusne hot-dogove, dok je sponzor peciva bio pekara „Panis“ čime se im ovim putem zahvaljujemo.

Za kraj dvodnevnog kampa svi prijavljeni sudionici dobili su majice i priznanja te su svoje vještine pokazali pred svojim roditeljima i bakama. Sve u svemu jedno lijepo iskustvo te se vidimo dogodine.

Čitav projekt je financiran sredstvima općine Sveti Martin na Muri.