Svetomartinske mažoretkinje – održan Mažoret Kamp „Marti“

Povodom početka nove školske godine, Općina Sveti Martin na Muri, postavila je dodatna upozorenja svim sudionicima u prometu
2. rujna 2023.
JAVNA RASPRAVA – V. Izmjena i dopuna Urbanističkog plana uređenja Toplica Sveti Martin
4. rujna 2023.
Prikaži sve novosti

Svetomartinske mažoretkinje – održan Mažoret Kamp „Marti“

Plesni studio „Marti“ Svetomartinske mažoretkinje održale svoj prvi mažoret kamp pod nazivom „Mažoret kamp Marti“.

U dva dana preko 100 prijavljenih sudionika mažoret kamp je bio prava prilika za mlade talente da uče i istovremeno usavrše svoje mažoretske vještine i znanja. Kako saznajemo od voditeljice Svetomartinskih mažoretkinja Stanke Kutnjak – 1. Mažoret kamp bio je pun pogodak za djevojčice koji su po prvi puta iskusile i isprobale razne mažoret vještine, pod vodstvom seniorka koje su u ovom plesu više od 10 godina.

Veliko hvala mamama Claudia i Petra te Brigita koje su se pobrinule za hranu, te su pripremale ukusne hot-dogove, dok je sponzor peciva bio pekara „Panis“ čime se im ovim putem zahvaljujemo.

Za kraj dvodnevnog kampa svi prijavljeni sudionici dobili su majice i priznanja te su svoje vještine pokazali pred svojim roditeljima i bakama. Sve u svemu jedno lijepo iskustvo te se vidimo dogodine.

Čitav projekt je financiran sredstvima općine Sveti Martin na Muri.

 

Isplate iz proračuna
Skip to content