Svetomartinske Mažoretkinje osvojile pregršt medalja na svjetskom prvenstvu u Crikvenici & prijem kod načelnika općine

05.07.2024.

Svetomartinske mažoretkinje sudjelovale su proteklog vikenda na Svjetskom prvenstvu u Crikvenici, WAMT World Championship 2024., prema pravilima Svjetske asocijacije mažoretkinja i twirlinga (WAMT).

Načelnik općine Sveti Martin na Muri gosp: Martin Srša priredio je svečani prijem za sve cure te izrazio ponos i čestitke za njihov izvanredan uspjeh na WAMT World Championshipu. Trenerica Stanka Kutnjak također se zahvalila na riječima podrške, ističući kako je ova podrška od velike važnosti za daljnji rad i motivaciju cijelog tima. Mažoretkinje su se zahvalile načelniku i svim sponzorima koji su podržali njihov put do uspjeha.

Rezultati :

2. Mjesto open pompon seniori – temom nogometaši Poleta ,
1. Mjesto Nikol Kutnjak i Leona Oletić,
3. Mjesto solo Nikol Kutnjak

Trofej za najbolji tradicionalni juniori na svjetskom
prvenstvo te za Gabriela Perčić specijalna nagrada

2. Mjesto juniori tradicionalni.
3. Mjesto seniorke tradicionalni,
1. Mjesto Riana i Ema Twirling,
1. Mjesto Gabriel jedan stap,
1. Mjesto Gabriel 2 stapa,
1. Mjesto Twirlimg grupa .
1. Mjesto Jana i Helena .
1.Mjesto tradicionalni mažet ples kadeti i
4. Mjesto Pompon kadeti.

Jana Perčić solo 7. Mjesto
Riana Herman  solo 9. Mjesto

Dječja kategorija 1. Mjesto u stap kategoriji te 1. Mjesto ⁠u pompon .
Prvi put natjecala se ekipa od 18 mama i osvojile 2. Mjesto s temom Hrvatska .

Prvi put se natjecala ekipa od 18 mama i osvojile su 2. mjesto s temom “Hrvatska”.

Sponzori

Općina Sveti Martin, Međimurska županija, NDK d.o.o. Štrigova, Milena Gradnja, Neores, Toplice Sveti Martin d.o.o.