PODNOŠENJE ZAHTJEVA ZA OSLOBOĐENJE KOMUNALNE NAKNADE

Općina Sveti Martin na Muri temeljem Odluke o dopunama Odluke o komunalnoj naknadi oslobađa od plaćanja komunalne naknade sve obveznike plaćanja komunalne naknade za poslovni prostor i građevinsko zemljište koje služi obavljanju poslovne djelatnosti, a koji su obuhvaćeni mjerom obustave rada Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske od 19. ožujka 2020. godine,
kao i fizičke osobe pod uvjetima utvrđenima u odluci.

Obveznici obuhvaćeni mjerom obustave rada, odnosno zabrane obavljanja djelatnosti, kao i ostali obveznici, podnose zahtjev Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Martin na Muri osobno, elektronskim putem na mail: opcina.svmartin@gmail.com ili preporučeno poštom Općina Sveti Martin na Muri, Trg Svetog Martina 7, 40 313 Sveti Martin na Muri.


DOKUMENTI;

Isplate iz proračuna
Skip to content