Božićna čestitka načelnika Martina Srše

[IZVJEŠTAJI]o provedenom savjetovanju sa zainteresiranom javnošću
20. prosinca 2021.
Proračunski vodič za građane za 2022. godinu
28. prosinca 2021.
Prikaži sve novosti

Božićna čestitka načelnika Martina Srše

Poštovane mještanke i mještani!

Božić je praznik bliskosti i zajedništva, vrijeme u kojem  dobrota, suosjećanje za bližnje i solidarnost prema svakom čovjeku posebno dolazi do izražaja. Božić je blagdan koji u središte stavlja dostojanstvo čovjeka i brigu za bližnje, za sve one koji su usamljeni za sve one koji su nam dragi. Ovi dani mira i nade još snažnije potiču da se zalažemo za istinske ljudske vrednote, zajedničke svima. Otvorenost jednih prema drugima i razumijevanje, prilika su za još veće zbližavanje, međusobno prihvaćanje i uvažavanje. Neka nam svima duh Božića bude nadahnuće u ispunjavanju ciljeva i odgovornih zadaća pred nama.

Želim da vam slavlje Božića donese utjehu i radost, neka Vam milost Kristova rođenja, u takvim nastojanjima, udijeli snagu i hrabrost, da najradosniji kršćanski blagdan provedete u ozračju sreće i zadovoljstva, u krugu obitelji i najmilijih.

U ime svih vijećnika , djelatnika Općine i u svoje osobno ime želim vam čestit Božić !

Vaš načelnik,

Martin Srša

Martin Srša, načelnik općine Sveti Martin na Muri

Martin Srša, načelnik općine Sveti Martin na Muri

Isplate iz proračuna
Skip to content