Božićna predstava dječjeg vrtića ‘Ribica’

[NATJEČAJ] za dodjelu redovnih stipendija i jednokratnih stipendija redovnim studentima za 2022. godinu
9. prosinca 2021.
UPALJENA 3. ADVENTSKA SVIJEĆA U SVETOM MARTINU NA MURI
11. prosinca 2021.
Prikaži sve novosti

Božićna predstava dječjeg vrtića ‘Ribica’

Božićno novogodišnja priredba dječjeg vrtića „Ribica“ iz Žabnika se ove godine zbog epidemioloških mjera održala bez roditelja, no nije nedostajalo radosti i veselja za djecu svih dobnih skupina. Dječji vrtić „Ribica“ ističe dugogodišnju, odličnu suradnju sa općinom Sveti Martin na Muri koja je i ove godine sudjelovala u financiranju božićnih poklona za svu djecu vrtićkih skupina.

Na priredbi su prisustvovali načelnik općine Martin Srša kao i predsjednik općinskog vijeća Ivica Kutnjak. Djecu je posjetio i Djed Božićnjak koji je podijelio prigodne poklone, te su djeca uživala u odličnoj i veseloj dječjoj predstavi dječjeg kazališta „Šareni svijet“.


Isplate iz proračuna
Skip to content