Britanski TV voditelj, pisac i pustolov, Ben Fogle posjetio Sveti Martin na Muri

25.05.2024.

Britanski TV voditelj, pisac i pustolov, Ben Fogle, poznat po svojim serijalima iz divljine, plivanju s krokodilima, trčanju po Antarktici, veslanju preko Atlantika..petak je, 24. svibnja 2024., proveo u Međimurju. Istinskom zagovorniku ekologije i održivosti, posjet Međimurju se, prvoj hrvatskoj regiji certificiranoj Green destinacijom, uklopio se u ono za što se bori svojim višedesetljetnim radom i aktivizmom.

Kroz centar za posjetitelje Mlin na Muri proveo direktor Turističke zajednice Sveti Martin, David Novinščak, a dobrodošlicu zaželio načelnik općine Martin Srša i poklonio mu butelju vina iz našeg vinogorja.

Ben Fogle obišao Međimurje pa zaključio da regija s pravom nosi oznaku Green Destination – Visit Sveti Martin