[ Čestitka načelnika ] Sretan i blagoslovljen Uskrs!

15.04.2022.

Poštovane mještanke i mještani!

 

Uskrs je najveći kršćanski blagdan koji nas, pogotovo u današnje vrijeme, uči kako moramo uvijek biti spremni suočiti se sa svakodnevicom, kako moramo iskoristiti svaki trenutak za međusobno poštovanje, toleranciju, ljubav prema bližnjemu i biti spremni pomoći jedan drugome. Uskrs je blagdan koji nam govori kako je vrijedno žrtvovati se za druge i da svaka žrtva za drugoga ispunjava i naša srca.

Unatoč  teškim vremenima neka nam radost Kristovog uskrsnuća ulije nadu na dolazak ljepše i sretnije budućnosti. Neka nam Uskrs bude poticaj da na temeljima kršćanskih vrednota izgrađujemo bolje društvo ispunjeno mirom i ljubavlju prema svakom čovjeku. Želim vam da Uskrs proslavite u duhu zajedništva, sreće i zadovoljstva u krugu obitelji i najmilijih.

U ime svih vijećnika , djelatnika Općine i u svoje osobno ime želim vam sretan Uskrs !

Vaš načelnik,

Martin Srša


 

BIMEP 2024.

BIMEP 2024.

Zahvaljujući rastu popularnosti biciklizma u...