[ CIVILNA ZAŠTITA ] APELIRAMO NA SVE VAS DA SITUACIJU S KORONAVIRUSOM SHVATITE KRAJNJE OZBILJNOM I NE IZLAŽETE SE OPASNOSTIMA ZARAZE

20.03.2020.

Poštovane mještanke i mještani Općine Sveti Martin na Muri,

s obzirom na nastalu situaciju s koronavirusom Općina Sveti Martin na Muri i Općinski stožer civilne zaštite provodit će sve propisane mjere zaštite koje će donijeti Vlada RH, odnosno Nacionalni stožer civilne zaštite.

Prema uputi Nacionalnog stožera CZ posebno apeliramo na osobe starije od 65 godina koje žive u samačkom ili zajedničkom domaćinstvu  da ne napuštaju svoje domove, a u slučaju potrebe mogu se obratiti na dole navedene brojeve:

  1. Ambulanta opće medicine Babić 040/868 200 u uredovno vrijeme
  2. Ambulanta opće medicine Drobnjak 040/868 177 u uredovno vrijeme
  3. Van uredovnog vremena nazovite na 040/372 372
  4. Za hitne slučajeve nazovite 112
  5. Načelnik stožera civilne zaštite Martin Srša 098 935 9198
  6. Općina Sveti Martin na Muri nacelnik@svetimartin.hr

U slučaju potrebe Stožer civilne zaštite, Općina Sveti Martin na Muri te ostale uključene općinske  udruge organizirati će za Vas osobe koje će u slučaju potrebe izvršiti dostavu hrane ili lijekova na Vašu kućnu adresu.

 

JOŠ JEDNOM APELIRAMO NA SVE VAS DA SITUACIJU S KORONAVIRUSOM SHVATITE KRAJNJE OZBILJNOM I NE IZLAŽETE SE OPASNOSTIMA ZARAZE.

 

ČUVAJMO SVOJE I ŽIVOTE SVOJIH SUMJEŠTANA!!

 

NAČELNIK STOŽERA CIVILNE ZAŠTITE                          NAČELNIK OPĆINE SV.MARTIN NA MURI

Martin Srša                                                                                       Dražen Crnčec