Dodijeljene jednokratne naknade za bebe rođene u 2018.

28.12.2018.

Jednokratna naknada za rođenje djeteta samo je jedan od načina na koji Općina Sveti Martin na Muri nastoji pomoći roditeljima s područja općine. Pa su se tako i ove godine roditeljima obratili načelnik općine gosp. Dražen Crnčec, zamjenik načelnika gosp. Martin Srša te predsjednica općinskog vijeća g. Petra Novinščak te izrazili dobre želje, razumijevanje za probleme te izrazili spremnost za pomoć ukoliko bude potrebno.

Ove godine jednokratne novčane naknade dodijeljena su slijedećim bebama:

Stela Novinić, Luka Horvat, Iva Stojko, Tin Trstenjak, Petar Tomšić, Matija Tkalčić, Rita Gubić, Jan Perčić, Petar Kocen, Kiara Sakač, Lucas Kutnjak, Lori Koprivec, Ena Brezovački, Sara Novak, Zara Vinko, Tara Kralj, Karlo Leskovec, Fran Žganec