Formular za podnošenje zahtjeva za obrezivanje ili rušenje stabala u blizini električnih vodova

10.01.2024.

U posljednje smo vrijeme svjedoci naglih promjena vremenskih uvjeta kao što su obilne kiše ili olujni vjetrovi koji mogu prouzročiti velike štete na infrastrukturi i na građevinskim objektima. Olujni vjetrovi kidaju grane i ruše stabla koja često mogu prouzročiti velike štete na električnim vodovima a samim time i prekid električne energije.

Upravo iz tog razloga Općina Sveti Martin na Muri za svoje je mještane izradila jednostavan formular kojim se daje Zahtjev za obrezivanje ili rušenje stabala u blizini električnih vodova koje će Općina proslijediti službi održavanja Elektre Čakovec kako bi na vrijeme reagirali i spriječili potencijalnu štetu na električnoj infrastrukturi.

Inače ovim putem zahvaljujemo djelatnicima Elektre Čakovec na dosadašnjoj odličnoj suradnji i brojnim intervencijama koje odrađuju na području cijele Općine Sveti Martin na Muri, a posebno na briježnom  i šumovitom djelu gdje gotovo iza svakog jačeg vjetra moraju intervenirati.


ZAHTJEV ZA OBREZIVANJE ILI RUŠENJE DRVEĆA U BLIZINI ELEKTRIČNIH VODOVA NA PODRUČJU OPĆINE SV.MARTIN NA MURI