Godišnja turistička nagrada Udruge hrvatskih putničkih agencija te časopisa Way to Croatia „Simply the best“ stigla u Sveti Martin na Muri

15.11.2018.

Udruga hrvatskih putničkih agencija u suradnji te časopis Way to Croatia ove godine, u sklopu 20. međunarodne poslovno turističke burze „Put“ održane u Varaždinu koja okuplja djelatnike iz agencijskog poslovanja, pružatelja turističkih usluga, hotelijerstva i restoraterstva te sustava turističkih zajednica, u respektabilnoj konkurenciji od više od 250 prijavljenih projekata, dodijelila je godišnju turističku nagradu „Simply the best“ u kategoriji „Inovativni projekt u turizmu“ Turističkoj zajednici Općine Sveti Martin na Muri za inovativni i kreativni pristup prezentaciji etnografske baštine kroz interaktivni postav „Jen den v živleju mlinara Franca Žalara“ smješten u Mlinarskoj hiži kraj rijeke Mure u Žabniku, a koji čini spoj multimedijalne i klasične prezentacije.

Uz načelnika Općine Sveti Martin na Muri Crnčec Dražena (koji je nagradu u ime svih i preuzeo) svečanosti dodjele prisustvovali su i zamjenica župana Sandra Herman, direktor Turističke zajednice Međimurske županije Rudi Grula, predsjednica Općinskog vijeća Općine Sveti Martin na Muri Petra Novinščak, tajnica Jedinstvenog upravnog odjela Općine Sveti Martin na Muri Vlatka Županec te djelatnice turističkog ureda TZ Općine Sveti Martin na Muri Barbara Perčić te Izabela Marčec.

Uz zahvalu organizatorima, ova nagrada je dodatni motiv i poticaj za daljnji rad i unapređenje turističke ponude.