Gradonačelnik Murskog Središća na proštenju u Svetom Martinu na Muri

Ivica Kutnjak novi predsjednik Općinskog vijeća Sveti Martin na Muri
11. lipnja 2021.
Ministar Darko Horvat u radnom posjetu u Svetom Martinu na Muri
16. lipnja 2021.
Prikaži sve novosti

Gradonačelnik Murskog Središća na proštenju u Svetom Martinu na Muri

Grad Mursko Središće već godinama razvija dobru suradnju sa susjednim općinama, kako u raznim projektima, tako i kroz komunalne poslove. Naselja s područja Murskog Središća pripadaju i različitim župama, pa Grad Mursko Središće njeguje i dobru suradnju sa svim susjednim župama. Naselje Hlapičina potpada pod Župu svetog Martina biskupa u Svetom Martinu na Muri. Danas, 11. lipnja u Svetom Martinu na Muri održava se proštenje Svetog srca Isusova.  Na svetoj su misi uz načelnika Martina Sršu bili i gradonačelnik Murskog Središća Dražen Srpak i predsjednik MO Hlapičina Dragutin Stojko.

Isplate iz proračuna
Skip to content