Ivica Kutnjak novi predsjednik Općinskog vijeća Sveti Martin na Muri

Nabavljena nova traktorska kosilica Husqvarna, te profesionalni stroj za metenje marke Kärcher
4. lipnja 2021.
Gradonačelnik Murskog Središća na proštenju u Svetom Martinu na Muri
11. lipnja 2021.

Ivica Kutnjak novi predsjednik Općinskog vijeća Sveti Martin na Muri

Dana 10.lipnja 2021. godine u Kongresnoj dvorani Općine Sveti Martin na Muri održana konstituirajuća sjednica Općinskog vijeća općine Sveti Martin na Muri.

Za predsjednika Općinskog vijeća izabran je Ivica Kutnjak, a za potpredsjednika Krunoslav Colar.

Umjesto načelnika Martina Srše, koji po sili zakona ne može biti vijećnik, u Općinsko je vijeće ušla Valentina Bogdan.

Općinsko vijeće, dakle, broji 13 članova, a to su: Valentina Bogdan, Ivanka Puklavec, Ivica Kutnjak, Zvonko Stojko, Tatjana Hažić, Mihael Karlovčec, Jan Kočila, Ivana Krajačić s kandidacijskih lista grupe birača, Petra Novinščak, Neven Zadravec, Dragica Živčec i Juraj Rašperger s kandidacijske liste SDP, HSU i Reformisti te Krunoslav Colar iz HDZ-a.

Novi saziv općinskog vijeća 2021. godine.