Izgradnjom rotora centar Svetog Martina na Muri dobio novu vizuru

24.10.2022.

Novi rotor u „srcu“ Svetog Martina na Muri, nakon dugog iščekivanja njegovog dovršetka, pušten je u promet.

U narednih nekoliko dana predstoji još uređenje  okoliša. Uz dobivenu prekrasnu novu vizuru mjesta, izmijenjen je i tok prometa prema Dunajskoj ulici koja vodi do rijeke Mure i granice sa Republikom Slovenijom.
Novom regulacijom prometa, osim veće sigurnosti, Općina dobiva i veći prostor u samom centru mjesta ispred crkve na kojem će se u narednom razdoblju izgraditi Trg svetog Martina , gdje će se urediti mala zelena oaza sa drvećem, klupicama i prostorom za manja događanja.

Novo uređeni Trg svetog Martina i uređen okoliš oko župne crkve stopit će se u jednu cjelinu te tako postati ukras naše Općine.

Načelnik Općine svima zahvaljuje na razumijevanju i strpljenju prilikom izvođenja radova.

 


Foto: Neven Kutnjak, InTeh