JAVNI NATJEČAJ ZA PRIJAM U SLUŽBU ZA REFERENTA ZA KNJIGOVODSTVO I RAČUNOVODSTVO

ŠRD Čikov- Selski kup 2019.
1. kolovoza 2019.
Zaklada “Prof.dr.Josip Sabol” dodjela stipendija
8. kolovoza 2019.
Prikaži sve novosti

JAVNI NATJEČAJ ZA PRIJAM U SLUŽBU ZA REFERENTA ZA KNJIGOVODSTVO I RAČUNOVODSTVO

Na temelju članka 19. stavka 6. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj samoupravi („Narodne novine“ broj 86/08, 61/11 i 04/18), a vezano uz javni natječaj objavljen u Narodnim novinama, za prijam u službu na radno mjesto referenta za knjigovodstvo i računovodstvo u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Martin na Muri, objavljujemo popis poslova i podatke o plaći navedenog radnog mjesta, načinu obavljanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata i iz kojeg područja, te pravne izvore za pripremanje kandidata za provjeru.

DOKUMENTI VEZANI UZ NATJEČAJ:

Isplate iz proračuna
Skip to content