[JAVNI POZIV] odluka o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Općine Sveti Martin na Muri

U čast sjećanja na sve žrtve Domovinskog rata i žrtve Vukovara i Škabrnje služena je sveta misa u župnoj crkvi svetog Martina biskupa
17. studenoga 2021.
[JAVNI POZIV] za savjetovanje sa zainteresiranom javnošću u postupku donošenja proračuna
22. studenoga 2021.
Prikaži sve novosti

[JAVNI POZIV] odluka o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Općine Sveti Martin na Muri

Nacrt akta na koji se savjetovanje odnosi: Odluka o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području

 Općine Sveti Martin na Muri

Razlozi donošenja akta: Predstavnicima zainteresirane javnosti, organizacijama civilnog društva, nevladinim, neprofitnim organizacijama, savjetovanje predstavlja priliku da svojim znanjem, iskustvom i stručnošću utječu na predloženi akt ili drugi dokument u ime skupina i interesa koje zastupaju.
Ciljevi provođenja savjetovanja: Svrha savjetovanja je prikupljanje informacija o interesima, stavovima i prijedlozima zainteresirane javnosti kako bi se podigla razina razumijevanja i prihvaćanja novih akata i drugih dokumenata, ali i radi uočavanja slabosti i negativnih učinaka predloženog.
Rok za završetak savjetovanja (za dostavu primjedbi i prijedloga i komentara): zaključno do  17. prosinca 2021. godine do 15,00 h
Način podnošenja primjedbi, prijedloga i komentara: Cjelovitim popunjavanjem obrazaca za sudjelovanje u savjetovanju sa zainteresiranom javnošću (Javno savjetovanje o nacrtima prijedloga akata – Općina Sveti Martin na Muri (opcina.svetimartin.hr)
Adresa za podnošenje prijedloga: opcina.svmartin@gmail.com
Sukladno odredbi članka 11. Zakona o pravu na pristup informacijama („Narodne novine“ broj 25/13 i 85/15) po isteku roka za dostavu mišljenja i prijedloga izraditi će se i objaviti izvješće o savjetovanje sa zainteresiranom javnošću, koje sadrži zaprimljene prijedloge i primjedbe te očitovanja s razlozima za neprihvaćanje pojedinih prijedloga i primjedbi.

Izvješće će se objaviti na službenim Internet stranicama Općine Sveti Martin na Muri; www.opcina.svetimartin.hr


DOKUMENTI:


Isplate iz proračuna
Skip to content