Jednokratna naknada za rođenje djeteta za 2020. godinu

JAVNI POZIV za savjetovanje sa zainteresiranom javnošću u postupku donošenja 1.izmjena i dopuna Proračuna Općine Sveti Martin na Muri za 2020. godinu sa Planom razvojnih programa
11. prosinca 2020.
[NATJEČAJ] za dodjelu stipendija studentima za 2021. godinu
17. prosinca 2020.

Jednokratna naknada za rođenje djeteta za 2020. godinu

Jednokratna naknada za rođenje djeteta samo je jedan od načina na koji Općina Sveti Martin na Muri nastoji pomoći roditeljima s područja naše općine. Te se zato moli svaka rodilja koja je rodila u 2020. godini da preda zahtjev za jednokratnu naknadu u uredu općine.

Podnositelj zahtjeva dužan je dostaviti dokaze potrebne za ostvarivanje prava:

1. presliku osobne iskaznice rodilje (koja živi na području općine Sveti Martin na Muri)
  2. presliku uvjerenja o prebivalištu djeteta (koje živi na području općine Sveti Martin na Muri)
  3. presliku rodnog lista rođenog djeteta
  4. presliku žiroračuna majke ili oca sa IBAN-om, presliku osobne iskaznice, OIB