[JEDNOSTAVNA NABAVA] Utvrđivanje realnog stanja izgrađenog prostora na području Općine Sveti Martin na Muri

[ODLUKA] o započinjanju postupka ocjene o potrebi strateške procjene utjecaja na okoliš
25. travnja 2023.
Trofej grada Umaga u rukama državnih prvakinja – Svetomartinskih mažoretkinja
26. travnja 2023.
Prikaži sve novosti

[JEDNOSTAVNA NABAVA] Utvrđivanje realnog stanja izgrađenog prostora na području Općine Sveti Martin na Muri

Naručitelj Općina Sveti Martin na Muri provodi postupak jednostavne nabave – Utvrđivanje realnog stanja izgrađenog prostora na području Općine Sveti Martin na Muri, 19/2023 te Vam ovim putem upućujemo Poziv na dostavu ponuda.

 

Sukladno članku 12. stavka 1. Zakona o javnoj nabavi (NN broj 120/16, 114/22) Naručitelj nije obvezan provesti jedan od postupaka propisan Zakonom o javnoj nabavi, s obzirom na to da je procijenjena vrijednost predmeta nabave manja od 26.540,00 EUR bez PDV-a, provodi se postupak jednostavne nabave sukladno Pravilniku o provedbi postupaka jednostavne nabave (Službeni glasnik Međimurske županije 3/17).


DOKUMENTI:

Isplate iz proračuna
Skip to content