Jesenska svečanost u Dječjem vrtiću „Ribica“

Međimurje proglašeno najuspješnijom destinacijom održivog turizma, Terme Sveti Martin najbolji je wellness hotel u Hrvatskoj
7. listopada 2022.
Uređeni i posljednji kvadrati groblja u Svetom Martinu na Muri
13. listopada 2022.
Prikaži sve novosti

Jesenska svečanost u Dječjem vrtiću „Ribica“

Toplog, jesenskog popodneva 07. listopada 2022.,  povodom Dana kruha i zahvalnosti za plodove Zemlje, u DV „Ribica“ iz Žabnika održala se tradicionalna jesenska svečanost. Za tu prigodu mame i baka pripremile su razne vrste kolača, kruha i peciva. Na stolu su se, osim kruha i kolača, našli i razni plodovi Zemlje (jabuke, kruške, bundeve, kukuruz, kesteni, orasi, sezonsko povrće) koje je blagoslovio vlč. Mladen Gorupić.

Za sve prisutne, djeca su s odgojiteljicama pripremili prigodan program bogat recitacijama, pjesmama i igrokazom. Nakon nastupa djece, druženje se nastavilo u dvorištu vrtića na popularnoj kestenijadi te čašćenju s raznim slasticama.

Jesenskoj svečanosti prisustvovala je i predstavnica Općine gđa. Ivanka Puklavec koja je tom prilikom , u ime Centra Puklavec, poklonila djeci crtančice i blokove za crtanje.

Isplate iz proračuna
Skip to content