MI SMO DJECA KOJA NE VOLE SMEĆE I ZATO SADE CVIJEĆE

Povjerenstvo za provedbu natječaja za prijam u radni odnos namještenika i službenika u Jedinstveni upravni odjel Općine Sveti Martin na Muri
11. svibnja 2018.
OŠ Sveti Martin na Muri – obnovljen zlatni status međunarodne eko škole
14. svibnja 2018.
Prikaži sve novosti

MI SMO DJECA KOJA NE VOLE SMEĆE I ZATO SADE CVIJEĆE

Mališani iz Dječjeg vrtića Smješko iz Svetog Martina na Muri, zajedno sa svojim tetama, donirali su Općini Sveti Martin na Muri sadnice cvijeća. Turističkim vlakićem odvezli su se do mlinarskog grunta, hiže i mlina na Muri gdje su zasadili cvijeće i skupljali smeće u sklopu eko projekta pod nazivom: MI SMO DJECA KOJA NE VOLE SMEĆE I ZATO SADE CVIJEĆE. Eko projekte mališani provode sa svojim odgajateljima kontinuirano godinama.

Isplate iz proračuna
Skip to content