[ MURS EKOM ] upute za korisnike naših usluga

[ COVID-19 ] IZDAVANJE PROPUSNICE
24. ožujka 2020.
[ VOLONTERSKA MREŽA ] osoba koja će u slučaju potrebe reagirati i pomoći potrebitima
24. ožujka 2020.
Prikaži sve novosti

[ MURS EKOM ] upute za korisnike naših usluga

Komunalno poduzeće Murs-ekom d.o.o. posvećeno je svojim korisnicima i uslugama te vas obavještava kako u narednom periodu omogućavamo predaju dodatnog miješanog komunalnog otpada putem vlastitih vreća (bez logotipa Murs-ekom) koje možete staviti uz već postojeći spremnik 120 ili 240 litara. Korisnici koji isključivo imaju ugovorenu uslugu kupnje vreća za miješani komunalni otpad također  mogu koristiti svoje vlastite vreće kako bi isti predali.

 

U svrhu sprečavanja širenja epidemije COVID-19, komunalno poduzeće MURS-EKOM d.o.o. uvodi besplatan sustav e-uplatnica. Pozivamo sve korisnike da dostave svoje e-mail adrese i OIB korisnika te se uključe u sustav e-uplatnica.

Telefon za prijavu: 040/543-314 ili na mail: murs-ekom@ck.t-com.hr

 

U Mursko Središće, 23.03.2020.

 

VAŠ MURS –EKOM d.o.o

Isplate iz proračuna
Skip to content