NAČELNIK OPĆINE PRIMIO PRVAKE U NOGOMETU – NK Polet i NK Bratstvo

18.07.2018.

Kako svjedočimo ovih dana i tjedana, najvažnija sporedna stvar na svijetu ponovno ujedinjuje mlado i staro te daje optimizam i pobuđuje entuzijazam. Upravo stoga, a u prigodi jedinstvenog događaja na području Općine Sveti Martin na Muri – oba nogometna kluba mogu se pohvaliti titulom prvaka u sezoni 2017 – 2018, načelnik Općine Sveti Martin na Muri Dražen Crnčec upriličio je prigodni susret te im još jednom čestitao na uspješnoj sezoni, promociji Općine, trudu i entuzijazmu koji ulažu igrači i uprava, ali i obitelji svih koji sudjeluju u ostvarivanju preduvjeta za tako izniman rezultat. Načelnik Općine posebno je naglasio kako ga raduje međusobna suradnja i zajedništvo u mnogim aktivnostima koje klubovi odrađuju, a posebice na dobrobit mladih.

Prigodnim riječima obratili su se nazočnima i predsjednici nogometnih klubova Miroslav Novinščak te Damir Bogdan. Uz načelnika Općine, prijemu je nazočio i njegov zamjenik Martin Srša. Nakon službenog dijela druženje se nastavilo uz dobar bograč majstora Darka Padarića te gledanje nogometne utakmice hrvatske reprezentacije.