Načelnik općine priredio prijem za zlatne Svetomartinske Mažoretkinje

Svetom Martinu na Muri dodijelilo novih 150.000 kn
1. srpnja 2022.
Svetomartinske bicikliste načelnik Srša ispratio na put u Svetište Majke Božje Bistričke
3. srpnja 2022.
Prikaži sve novosti

Načelnik općine priredio prijem za zlatne Svetomartinske Mažoretkinje

U crikveničkoj Gradskoj sportskoj dvorani se od 24.-26.6.2022. održalo svjetsko prvenstvo mažoretkinja prema pravilima svjetske asocijacije WAMT na kojem je sudjelovalo preko 2000 mažoretkinja iz cijelog svijeta.

Svetomartinske Mažoretkinje su ove godine osvojile čak 9 zlatnih medalja te 2 srebrne, te im je tom prigodom načelnik Općine Sveti Martin na Muri g. Martin Srša priredio prigodni prijem te im uputio čestitke i zaželio sreću u budućem radu kao i punu podršku općine u daljnjem radu, kao i sreću u narednim natjecanjima koje dolaze.

Načelnik Srša je s ponosom istaknuo kako su Svetomartinske mažoretkinje ponos kraja i općine, te da ovakvo zajedništvo zadrže i ubuduće.

 

 

Isplate iz proračuna
Skip to content