Obavijest korisnicima inozemne mirovine

Općina Sveti Martin na Muri ponosna na svoje srednjoškolce, polaznike obrazovanja za obrtnička zanimanja
19. lipnja 2023.
Obavijest o adulticidnom tretmanu komaraca na području općine
29. lipnja 2023.
Prikaži sve novosti

Obavijest korisnicima inozemne mirovine

Obavještavamo vas da je Vlada Republike Hrvatske, na sjednici održanoj 25. svibnja 2023., donijela Odluku o dopunama Odluke o isplati jednokratnog novčanog primanja korisnicima mirovine radi ublažavanja posljedica rasta troškova života, kako bi se omogućila isplata jednokratnog novčanog primanja i korisnicima koji primaju mirovinu samo iz inozemstva, a do sada nisu imali pravo na isplatu jednokratnih novčanih primanja.

PREUZMI TISKANICU ZA DOSTAVU PODATAKA O VISINI INOZEMNE MIROVINE:

 

Isplate iz proračuna
Skip to content