OBAVIJEST – o izradi VI. izmjena i dopuna prostornog i urbanističkog plana

Održana 3. Noć muzeja u Centru za posjetitelje Žabniku
28. siječnja 2023.
Obilježavanje Dana europskog broja 112
8. veljače 2023.
Prikaži sve novosti

OBAVIJEST – o izradi VI. izmjena i dopuna prostornog i urbanističkog plana

OBAVIJEST O IZRADI

 

VI. IZMJENA I DOPUNA PROSTORNOG PLANA UREĐENJA OPĆINE SVETI MARTIN NA MURI

V. IZMJENA I DOPUNA URBANISTIČKOG PLANA UREĐENJA TOPLICA SVETI MARTIN


Obavještavaju se mještani te svi zainteresirani vlasnici parcela na području Općine Sveti Martin na Muri da Općina Sveti Martin na Muri planira izradu VI. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Sveti Martin na Muri i V. izmjene i dopune Urbanističkog plana uređenja Toplica Sveti Martin.


Prijedloge za izradu planova možete dostaviti poštom na adresu: Općina Sveti Martin na Muri, Trg Svetog Martina 7, 40313 Sveti Martin na Muri, na e-mail: nacelnik@svetimartin.hr, ili osobno u ured općine.

 

OPĆINSKI NAČELNIK

Martin Srša


PREUZIMANJE PDF:

 

 

 

 

 

Isplate iz proračuna
Skip to content