OBAVIJEST O OBVEZNOM UKLANJANJU AMBROZIJE

[OBILAZNI PRAVCI] povodom zatvaranja javne ceste ŽC 2003 od 29.08.2022.- 01.09.2022.
25. kolovoza 2022.
Novoosnovana udruga – plesni studio “Marti“ Svetomartinske mažoretkinje 
29. kolovoza 2022.
Prikaži sve novosti

OBAVIJEST O OBVEZNOM UKLANJANJU AMBROZIJE

Pozivaju se građani na području Općie Sveti Martin na Mui da uklanjaju ambroziju sa svojih parcela zbog visoke alergenosti za mnogobrojne građane. Također se nalaže mjesnim odborima s područja općine ako na području naselja nije uklonjena ambrozija da o istom obavijestite zajedničko komunalno redarstvo.

Ovim putem obavještavaju se građani koji sa svojih parcela ne uklanjaju ambroziju, zajedničko komunalno redarstvo će protiv njih pokrenuti postupak sukladno odluci o agrotehničkim mjerama i mjerama za uređivanje i održavanje poljoprivrednih rudina na području Općine Sveti Martin na Muri ( Službeni glasnik Međimurske županije br. 07/19 ).

 

 

 

Isplate iz proračuna
Skip to content