Obnovljen Pil u Marofu

Obavijest o adulticidnom tretmanu komaraca na području Općine Sveti Martin na Muri
6. rujna 2023.
Javna rasprava PPU i UPU
11. rujna 2023.
Prikaži sve novosti

Obnovljen Pil u Marofu

U naselju Marof obnovljen je Pil koji je postavljen  daleke 1897.godine. Kroz svoju 126 godišnju povijest  Pil se redovito održavao i obnavljao, a sad ga je po nalogu Općine Sveti Martin na Muri u cijelosti obnovio naš svestrani umjetnik Stanko Padarić iz Vrhovljana.

Općina je ove godine dala obnoviti i Pil u Žabniku, a sada će obnovljeni Pil krasiti i , kako to Marofčanci znaju reći, najljepši centar mjesta u našoj Općini kojega uređuju vrijedni mještani i ovom im se prilikom zahvaljujemo. Općina će i ubuduće brinuti o kulturnoj baštini i identitetu svih  naselja.

 

Isplate iz proračuna
Skip to content