OBVEZATNE UPUTE BROJ I o redoslijedu izbornih radnji i tijeku rokova u postupku izbora za vijeća mjesnih odbora Općine Sveti Martin na Muri

04.12.2019.

OBVEZATNE UPUTE BROJ I o redoslijedu izbornih radnji i tijeku rokova u postupku izbora .za vijeća mjesnih odbora Općine Sveti Martin na Muri. Općinsko vijeće Općine Sveti Martin na Muri raspisalo je izbore za izbor članova vijeća mjesnih odbora Općine Sveti Martin na Muri Odlukom o raspisivanju izbora za članove vijeća mjesnih odbora na području Općine Sveti Martin na Muri od 4. studenoga 2019. godine.

Odluka stupa na snagu dan nakon objave u „Službenom glasniku Međimurske županije, 15/19“, dakle 12. studenoga 2019. godine.

Izbori će se održati u nedjelju 22. prosinca 2019.


BIMEP 2024.

BIMEP 2024.

Zahvaljujući rastu popularnosti biciklizma u...