Održan susret Oldtimera u Svetom Martinu na Muri

18.04.2022.

Godinama ‘Oldtimer klub Međimurje’ na Uskrsni ponedjeljak u Svetom Martinu na Muri započinje novu Oldtimer sezonu, pa je tako ovog uskrsnog ponedjeljka ona započela okupljanjem sudionika na Trgu Svetog Martina.

Zaljubljenici u oldtimer vozila okupili su se na tradicionalnoj misi kao i blagoslovu vozila koje je predvodio župnik vlč. Mladen Gorupić. Posjetitelji su mogli uživati u pogledu na stare primjerke odlično očuvanih Oldtimer vozila. Tradicionalni organizator ovog susreta je Oldtimer klub Međimurje koje je ujedno pozdravio i općinski načelnik Martin Srša i predsjednik Oldtimer kluba Međimurje Franjo Belović te im zaželjeli siguran početak nove sezone vožnje.

Kuburaši iz Višnjice  već tradicionalno ( 15 godina dugom tradicijom ) ispaljuju počasne plotune čime su naznačili otvorenje oldtajmer sezone. Donosimo djelić atmosfere sa ovogodišnjeg susreta.


Susret Oldtimera 2022.