[Ogroman uspjeh] Svetomartinske mažoretkinje osvojile 13 zlatnih medalja u raznim kategorijama na državnom natjecanju Mažoretkinja u Rijeci

16.04.2024.

Na državnom prvenstvu mažoretkinja u Rijeci u dvorani Kantride 3. Maj ovog vikenda Svetomartinske mažoretkinje su postigle zapanjujuće rezultate.

U svim kategorijama natjecanja osvojile su ukupno 13 zlata , 4 srebra i jednu broncu , te specijalnu nagradu juniorskom timu za najbolju izvedbu Tradicionalnog mažoret plesa i pehar za najsimpatičniju natjecateljicu cijelog državnog prvenstva Nikol Kutnjak.

Njihova izvedba bila je vrlo dojmljiva i privukla je pažnju publike i žirija. Osim toga, timski duh i predanost koje su pokazale bile su iznimno visoke, što je dodatno doprinijelo njihovom uspjehu nadodaje trenerica Stanka Kutnjak.

Svega toga ne bi bilo bez podrške roditelja , općine Sveti Martin na Muri, Terme Sveti Martin.


Od srca Veliko HVALA našim sponzorima:

NDK d.o.o. Štrigova , Sakač Traktor , Elnova , obitelj Kolmanić , NK Polet , općina Štrigova.

Za Mažoretkinje nema predaha uz razne nastupe u općini i izvan nje, slijedi Svjetsko prvenstvo u Crikvenici pod kraj lipnja kojem se jako vesele .


Svetomartinske Mažoretkinje, Rijeka 2024.