Općina osigurala besplatne bilježnice te će sa 50% sufinancirati boravak učenika nižih razreda u produženom boravku

04.09.2023.

Prvi dan nastave 4. rujna započeo je ujutro svečano, dočekom i priredbom za prvašiće. Doček su im priredili učenici 2. razreda razreda uz pomoć učiteljice Mirjane Bregović te im zaželjeli dobar početak i boravak u školi tokom cijele nastavne godine. Prvašićima su prvi dan potpora bili njihovi roditelji, razrednice Ksenija Perčić i Spomenka Vincek, a riječ dobrodošlice i potpore uputili su im i ravnateljica Petra Novinščak te načelnik općine Martin Srša.

Općina Sveti Martin na Muri je i ove godine osigurale besplatne bilježnice s prekrasnim općinskim motivima, a dodatno će dati potporu tako da će u od ove nastavne godine 50% sufinancirati boravak učenika nižih razreda u produženom boravku.