Općina Sveti Martin na Muri darovala svu predškolsku i školsku djecu

06.12.2023.

Svi možemo biti sv. Nikola svaki dan!

Zašto čekati 6. prosinca?

Svaki dan možemo nekome nešto pokloniti, pomoći, učiniti dobro djelo, biti dobri jedni prema drugima! Ponuditi ruke kome treba pomoć, ponuditi razgovor onome tko je usamljen ili potreban društva, donirati hranu potrebitima, reciklirati predmete i odjeću i brinuti o ekološkoj održivosti… koliko je samo mogućnosti i ideja ….

Sve su to zaključili učenici i vrtićka dječica na predstavi povodom blagdana sv. Nikole.

A kako su svi učenici bili dobri (manje-više!) i sami su dobili poklon od sv. Nikole.

No s obzirom da sv. Nikola ima jako puno posla ovih dana i njemu je netko trebao pomoći. Pa se javio načelnik općine Martin Srša i spasio ga u nabavci poklona za sve učenike osnovne škole i polaznike DV Smješko i DV Ribica.

Priredbu su uz sv. Nikolu pripremili djelatnici Anđelka Klemenčić, Valentina Bogdan, Branka Horvat, Monika Turk, Ljiljana Hozjan, Maja Radek Sklepić, Silvija Šoštarić i Marko Obadić.