Općina Sveti Martin na Muri ima 20 novih stipendista

Novih 220 tisuća kuna stiglo je u blagajnu općine Sveti Martin na Muri
10. ožujka 2022.
[TRANSPARENTNA OPĆINA] općina Sveti Martin na Muri među prvima implementirala transparentnost isplate iz proračuna
14. ožujka 2022.
Prikaži sve novosti

Općina Sveti Martin na Muri ima 20 novih stipendista

Općina Sveti Martin na Muri kroz različite programe financijski prati, pomaže i brine o svojim najmlađim sumještanima od rođenja preko predškolskog, osnovnoškolskog, srednjoškolskog obrazovanja pa sve do završetka studija. Na raspisani općinski natječaj za stipendije i jednokratne pomoći javio se dvadeset i jedan student i svi su ostvarili uvjete za dobivanje stipendija.

U tu svrhu iz općinskog proračuna osigurano je preko 80 tisuća kuna.

Tako je za sve studente koji su mogli prisustvovati upriličeno zajedničko potpisivanje Ugovora. Uz načelnika Općine Martina Sršu potpisivanju je prisustvovao i predsjednik Općinskog vijeća Ivica Kutnjak.

Obojica su stipendistima zaželjeli puno uspjeha u studiranju, ali i da se nakon studija vrate u rodni kraj i tako svojim znanjem i radom doprinesu još boljem razvoju svoje Općine.


Isplate iz proračuna
Skip to content