Općina Sveti Martin na Muri osigurala besplatne bilježnice za svu djecu predškolske i školske dobi

Uskoro nove autobusne nadstrešnice u Svetom Martinu na Muri
2. rujna 2021.
Svetomartinske mažoretkinje izborile Europsko prvenstvo te briljirale na državnom prvenstvu u mažoret plesu
9. rujna 2021.

Općina Sveti Martin na Muri ove godine osigurala je besplatne bilježnice za sve osnovnoškolce i predškolce sa motivima općine.

Prema riječima načelnika g. Martina Srše cilj je da se na sve moguće načine financijski rasteretiti roditelje, ali i da učenici kroz savladavanje školskog gradiva razviju i ljubav prema svom rodnom mjestu, te spoznaju kroz motive općine njegove ljepote. Ukupno je nabavljeno 1900 bilježnica.

Načelnik općine Martin Srša zajedno sa ravnateljicom OŠ Sveti Martin na Muri  Petrom Novinščak zaželjeli su učenicima sretan početak nove školske godine.