Općina Sveti Martin na Muri donirala 15.000 kn Županijskoj bolnici Čakovec

OGLAS O ODREĐENIM BIRAČKIM MJESTIMA NA PODRUČJU OPĆINE SVETI MARTIN NA MURI
10. studenoga 2021.
Sveti Martin na Muri obilježava Dan Općine – na svečanoj sjednici dodijeljene zahvalnice i priznanja Općine
12. studenoga 2021.

Općina Sveti Martin na Muri donirala 15.000 kn Županijskoj bolnici Čakovec

Na zamolbu Županijske bolnice Čakovec za potrebnim sredstvima kako bi nabavili opremu koja im nedostaje za liječenje Covid-19 bolesnika odazvala se i naša Općina. Na prijedlog načelnika Općine Martina Srše te predsjednika Općinskog vijeća Ivice Kutnjaka te uz podršku svih vijećnika odlučeno je da se doniraju sredstva u visini od 15.000,00 kn.

Proslava Dana Općine ove je godine bila skromnija nego inače pa će se sa te proračunske stavke izdvojiti odobrena sredstva.

Upravo u tom činu darivanja ima simbolike jer je i sveti Martin, zaštitnik Župe i Općine, darovao polovicu svog plašta potrebitom u nevolji.