OŠ Sveti Martin na Muri – obnovljen zlatni status međunarodne eko škole

MI SMO DJECA KOJA NE VOLE SMEĆE I ZATO SADE CVIJEĆE
13. svibnja 2018.
Grad M. Središće i okolne općine preuzeli komunalno poduzeće MURS EKOM
25. svibnja 2018.
Prikaži sve novosti

OŠ Sveti Martin na Muri – obnovljen zlatni status međunarodne eko škole

Predstavnici naše eko-škole (ravnateljica Petra Novinščak i školske koordinatorice) te Općine Sveti Martin na Muri (načelnik Dražen Crnčec) prisustvovali su u petak, 11. svibnja 2018. godine u Zagrebu na Državnoj svečanosti Eko škola Republike Hrvatske na kojoj je bila promovirana slijedeća generacija međunarodnih Eko škola i te se obnovili statusi aktivnih. Našoj je školi uručena zelena zastava za obnovu zlatnog statusa, za sudjelovanje u programu već 12 godinu zaredom.

Isplate iz proračuna
Skip to content