Osvjetljene autobusne nadstrešnice solarnim panelima

Asfaltirani i posljednji kvadrati nerazvrstanih-općinskih cesta unutar naselja obuhvaćenih Aglomeracijom
20. svibnja 2022.
Mještanima Općine Sveti Martin na Muri, svim dragim gostima naše Općine te svima diljem Lijepe Naše čestitam Dan državnosti Republike Hrvatske
29. svibnja 2022.
Prikaži sve novosti

Osvjetljene autobusne nadstrešnice solarnim panelima

Poznato je kako se mještani Općine Sveti Martin na Muri rado uključe u sva događanja koja organiziraju Udruge, Turistička zajednica ili Općina  te da se međusobno vole družiti i zabaviti ali i zasukati rukave kada je to potrebno za dobrobit svojega mjesta i svojih sumještana.
Da je tome tako ovaj puta to su dokazala i braća Neven i Ivica Kutnjak koji su u autobusne nadstrešnice ugradili solarnu LED rasvjetu, a sve s ciljem kako bi čekanje na  autobus po mraku bilo što ugodnije.
Općina je nabavila led rasvjetu, a Neven Kutnjak inače nastavnik informatike u Osnovnoj školi Sveti Martin na Muri i brat Ivica Kutnjak inače predsjednik Općinskog vijeća, s veseljem su se prihvatili posla i osvijetlili četiri autobusne nadstrešnice.
U ovoj godini planira se postaviti još nekoliko autobusnih nadstrešnica za koje je već osigurana solarna LED rasvjeta.
Isplate iz proračuna
Skip to content