Osvjetljene autobusne nadstrešnice solarnim panelima

23.05.2022.

Poznato je kako se mještani Općine Sveti Martin na Muri rado uključe u sva događanja koja organiziraju Udruge, Turistička zajednica ili Općina  te da se međusobno vole družiti i zabaviti ali i zasukati rukave kada je to potrebno za dobrobit svojega mjesta i svojih sumještana.
Da je tome tako ovaj puta to su dokazala i braća Neven i Ivica Kutnjak koji su u autobusne nadstrešnice ugradili solarnu LED rasvjetu, a sve s ciljem kako bi čekanje na  autobus po mraku bilo što ugodnije.
Općina je nabavila led rasvjetu, a Neven Kutnjak inače nastavnik informatike u Osnovnoj školi Sveti Martin na Muri i brat Ivica Kutnjak inače predsjednik Općinskog vijeća, s veseljem su se prihvatili posla i osvijetlili četiri autobusne nadstrešnice.
U ovoj godini planira se postaviti još nekoliko autobusnih nadstrešnica za koje je već osigurana solarna LED rasvjeta.