Potpisan ugovor o izvođenju radova na dijelu Ulice Hrvatskih branitelja

03.07.2023.

Nakon raspisanog natječaja o jednostavnoj nabavi radova za predmet „Izgradnja prometnice i pješačke staze sa okretištem na dijelu Ulice Hrvatskih branitelja u naselju Žabnik, Sveti Martin na Muri“ prijavila su se dva ponuditelja te je nakon uvida u dokumentaciju, kao najpovoljniji prijavitelj odabrano  poduzeće ASFALT-GRADNJA d.o.o. s kojim je Općina Sveti Martin na Muri sklopila Ugovor o izvođenju radova.

Vrijednost ugovorenih radova s nadzorom iznosi 70.572,50 EUR s PDV. Općina je taj projekat kandidirala na natječaj Ministarstva prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine , prošla na natječaju te joj je odobreno 30.900,00 EUR  pa će Općina iz svog Proračuna morati doplatiti razliku od 39.672,50 EUR .

Prema riječima načelnika Martina Srše, radovi bi trebali započeti u drugoj polovici srpnja i biti gotovi do kraja rujna ove godine.

Tako će uređenjem odvojka Ulice Hrvatskih branitelja sadašnji stanari ali i svi budući imati potpuno izgrađenu komunalnu infrastrukturu.