Povjerenstvo za ravnopravnost spolova – okrugli stol

21.02.2019.

Ovogodišnje obilježavanje Dana žena – 8. ožujka, Povjerenstvo za ravnopravnost spolova planira obilježiti na način da se u zgradi Scheier organizira tribina/okrugli stol (na katu), a da se u prizemlju omogući ženama,članicama udruga žena da se predstave. Cilj predstavljanja „ženskih“ udruga je ukazivanje na ulogu žena u razvoju lokalnih zajednica, tj. na značaj žena za razvoj lokalne zajednice.

Program u zgradi Scheier se planira održati u subotu 9. ožujka u vremenu od 10,00 do 14,00 sati.

Sve zainteresirane žene/udruge mogu se prijaviti na adresu e-pošte: alan.resman@medjimurska-zupanija.hr ili dijanalegolas@gmail.com zaključno do četvrtka, 28. 02. 2019. godine.Kako bi se iste mogle pravovremeno prijaviti, molimo da ovu obavijest proslijedite „ženskim“ udrugama koje njeguju kulturnu baštinu i doprinose kulturnom razvoju vašeg kraja.

BIMEP 2024.

BIMEP 2024.

Zahvaljujući rastu popularnosti biciklizma u...