Poziv za izlaganje na sajmu žena poduzetnica – „ŽENA SAM. PODUZETNICA SAM.“

ODLUKA o zabrani spaljivanja smeća, korova, suhe trave i drugih poljoprivrednih i šumskih otpadaka
14. svibnja 2019.
[JAVNI NATJEČAJ] pročelnik jedinstvenog upravnog odjela, referenta za opće upravne te društvene i komunalne djelatnosti
14. svibnja 2019.
Prikaži sve novosti

Poziv za izlaganje na sajmu žena poduzetnica – „ŽENA SAM. PODUZETNICA SAM.“

Povodom Međunarodnog dana žena poduzetnica, Povjerenstvo za ravnopravnost spolova Međimurske županije u suradnji s Međimurskom županijom i Obrtničkom komorom Međimurske županije po 5. puta organizira sajam žena poduzetnica „Žena sam. Poduzetnica sam.“ kojim se želi dati podrška ženama koje su se hrabro odlučile na pokretanje vlastitog posla. Ovakav oblik okupljanja zemlje s naprednom ekonomijom i razvijenim poduzetništvom žena prakticiraju već desetljećima.

Stoga Vas pozivamo da se kao poduzetnica, vlasnica obiteljskog poljoprivrednog gospodarstva, kućne radinosti, obrta ili trgovačkog društva predstavite na 5. međimurskom sajmu poduzetnica

u subotu, 1. lipnja 2019. godine u zgradi ili na prostoru ispred zgrade Scheier , Matice hrvatske 2 u Čakovcu.

Službeno otvorenje sajma predviđeno je u 10:00 sati. Sudjelovanje na sajmu za sve sudionice je BESPLATNO.

Organizator osigurava izlagačke klupe, pristup struji (preporuka: ponijeti produžni kabel), internetu i vodi.

Napominjemo da izlagačice svoje izlagačko mjesto mogu doći urediti dan ranije, tj. u petak 31. svibnja od 15:30 do 18:00 sati ili u subotu od 8:00 sati. Izlagačko mjesto trebalo bi biti uređeno najkasnije do 9:00 sati. Podsjećamo na obvezu fiskalne blagajne odnosno blokova za one koji nisu u obvezi imati fiskalnu blagajnu.

Predvidivi sadržaji: sajamska izložba i prezentacija izlagača, sajamska prodaja, degustacije, prateći glazbeni sadržaj.

Cilj sajma je: dati jedinstvenu priliku ženama gospodarstvenicama prodavati i predstaviti svoje proizvode i usluge, pridonijeti uspješnijem tržišnom pozicioniranju žena poduzetnica na području Međimurske županije, poticanje kupovanja domaćih proizvoda, učvršćivanje poduzetničkih mreža, stvaranje novih kontakata, razmjena novih saznanja i iskustava u poduzetništvu.

2019_SAJAM PODUZETNICA_POZIV I PRIJAVNICA

Isplate iz proračuna
Skip to content