[POZIV] za prijavu nastale štete od elementarne nepogode

01.06.2023.

POZIV ZA PRIJAVU NASTALE ŠTETE  OD ELEMENTARNE NEPOGODE

 

 

Pozivaju se građani da u roku od 8 dana prijave štetu ( zaključno sa 09.06.2023. do 12 sati) nastalu zbog poplave i odrona zemlje nastalih kao posljedica dugotrajnog kišnog perioda s velikom količinom oborina u mjesecu svibnju, uslijed čega su na području Općine Sveti Martin na Muri nastale štete na građevinskim objektima, cestovnoj infrastrukturi, ratarskim i povrtlarskim kulturama i krmnom bilju.

 

Prijave se dostavljaju osobno u Jedinstveni upravni odjel Općine Sveti Martin na Muri, Trg Svetog Martina 7, 40313 Sveti Martin na Muri ili na e-mail: financije@svetimartin.hr

 

Obrazac za prijavu može se preuzeti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sveti Martin na Muri ili na službenim internetskim stanicama općine www.opcina.svetimartin.hr

 

OPĆINA SVETI MARTIN NA MURI

 


OBRAZAC ZA PREUZIMANJE: