Poziv za zakup izlagačko-prodajnih prostora na manifestaciji PORCIJUNKULOVO 2018.

Lucija Šilec nova je predsjednica Savjeta mladih Sveti Martin na Muri
25. svibnja 2018.
Aktivno se uključimo u borbu protiv komaraca
18. lipnja 2018.
Prikaži sve novosti

Poziv za zakup izlagačko-prodajnih prostora na manifestaciji PORCIJUNKULOVO 2018.

Najveća kulturno-turistička manifestacija u Međimurju “Porcijunkulovo” održat će se od 28. srpnja do 2. kolovoza 2018. godine.Broj izlagačko-prodajnih prostora na manifestaciji je ograničen, a Turistička zajednica grada Čakovca kao glavni organizator zadržava pravo odabira ponuda. Stoga se pozivaju svi zainteresirani da pošalju svoje prijave što prije kako bi na vrijeme osigurali svoje mjesto na ovogodišnjem 54. Porcijunkulovome. Prijavu i natječajnu dokumentaciju moguće je preuzeti u Turističkom uredu, Kralja Tomislava 1, Čakovec, na web stranici TZ grada Čakovca www.visitcakovec.com ili službenoj stranici manifestacije www.porcijunkulovo.com

Prijave se zaprimaju do 10. srpnja 2018.

Za sva dodatna pitanja stojimo na raspolaganju na broj telefona 040/313-319.

Veselimo se ponovnom susretu i zajedničkom druženju u odličnoj atmosferi koju nam donosi Porcijunkulovo!

Isplate iz proračuna
Skip to content