Smotra mažoretkinja “Mi smo djeca sreće” 2019.

Kreće realizacija projekta Eko-turističke staze
25. rujna 2019.
Natječaj za prijam u službu REFERENT ZA FINANCIJE I PRORAČUN.
26. rujna 2019.
Prikaži sve novosti

Smotra mažoretkinja “Mi smo djeca sreće” 2019.

Hrvatska kulturno umjetnička udruga «Sv. Martin» u suorganizaciji s Općinom Sveti Martin na Muri, LifeClass Termama Sveti Martin te Turističkom zajednicom Općine Sveti Martin na Muri po JEDANESTI put organizira SMOTRU MAŽORETKINJA pod nazivom „Mi smo djeca sreće“ te proslavu 15.rođendana Svetomartinskih mažoretkinja u subotu , 28. rujna 2019. godine u prostorima Termi «Sveti Martin» (sportska dvorana).

Dakle, smotra će se održati 28.rujna 2019 (subota) godine u Termama Sveti Martin (sportska dvorana) s početkom u 18:00 sati.

Ulaz je BESPLATAN! Vidimo se!

Isplate iz proračuna
Skip to content