Sretan vam Međunarodni dan žena!

Vrijedne ruke općinskog komunalnog radnika Dejana Krajačića obnovile dječje igralište i klupe za odmor
3. ožujka 2022.
Novih 220 tisuća kuna stiglo je u blagajnu općine Sveti Martin na Muri
10. ožujka 2022.
Prikaži sve novosti

Sretan vam Međunarodni dan žena!

Poštovane i drage žene, poštovane i drage sumještanke,

 

  1. ožujka je Međunarodni dan žena koji je posvećen svim ženama diljem svijeta u znak zahvalnosti za sve čime oplemenjujete naše živote, za svaki vaš trud, vaša djela koja ugrađujete u našu zajednicu ali i podsjetnik na sve one žene koje su se kroz povijest borile za jednakost, dostojanstvo i ravnopravnost žena u društvu. Ovaj dan je prigoda da našim majkama, suprugama, sestrama, kćerima i suradnicama iskažemo svu našu zahvalnost i poštovanje ali i dan kada se prisjećamo svih onih žena koje su u prošlosti odigrale važnu ulogu u našem životu.

U ime svih vijećnika Općinskog vijeća, djelatnika općine, Ureda turističke zajednice Općine Sveti Martin na Muri te u svoje osobno ime čestitam vam i želim sretan Dan žena.

 

Martin Srša, načelnik


Isplate iz proračuna
Skip to content